WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ

GRUPY III INTEGRACYJNEJ "PODRÓŻNICY"

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Wychowawca - mgr Justyna Koclęga-Sętkowska

Nauczyciel wspomagający - mgr Izabela Furgał

Woźna oddziałowa - Elżbieta Połcik

JĘZYK ANGIELSKI -

WTOREK 10.30-11.00, CZWARTEK 10.30-11.00

- PROWADZI PANI KATARZYNA WOJTALA

RELIGIA

PIĄTEK 14.00-14.30

- PROWADZI PANI MAŁGORZATA GIBAS

PROSIMY WE WŁASNYM ZAKRESIE O ZAKUP KSIĄŻKI DO RELIGI, DLA DZIECI 6-LETNICH "„Tak! Jezus mnie kocha". Autorzy: E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek, WYD. JEDNOŚĆ

SANEPID ZAWIERCIE - KONSULTANT DO SPRAW COVID

PANI MAŁGORZATA SUPERSON

TEL. 574-227-626

SZANOWNI RODZICE

smileysmileysmiley

Bardzo dziękujemy za życzenia i słowa uznania od Państwa z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia występu artystycznego z udziałem naszych Przedszkolaków. Pierwsze kroki na naszej "przedszkolnej scenie" mają za sobą.

"Podróżnicy" spisali się doskonale, a mieli dużo zadań do wykonania: postawa podczas występu, recytacja wierszy, śpiewanie piosenek, ruch do muzyki. Rola Wojtusia z koszem grzybków i Hania - Pani Jesień - super!!!

Gratulujemy Państwu wspaniałych dzieci, a sobie życzymy miłej i owocnej pracy z naszymi "Podróżnikami". Dziękujemy za współpracę!

14 PAŹDZIERNIK 2020R. - ŚRODA

- Dzieci z naszej grupy przygotowują występ artystyczny z wierszykami, piosenkami i tańcami. Prosimy o odświętny strój:

- dziewczynki - białe bluzeczki i białe rajstopy - spódniczki i opaski mamy dla dziewczynek

- chłopcy - granatowe (czarne) spodnie i biała koszula - muszki mamy dla chłopców

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w ćwiczeniu wierszyków i piosenek.

Informujemy, że do dnia 25.10.20r. można dokonywać wpłat na

ubezpieczenie dzieci wg zamieszczonego poniżej przelewu wpłaty:

files/Przedszkole_nr_1_wpata.pdf

UWAGA!

ZGODNIE Z REGULAMINEM FUNKCJONOWANIA PLACÓWKI W OKRESIE PANDEMII: PO ODEBBRANIU DZIECKA RODZICE WRAZ Z DZIEĆMI NIE MOGĄ PRZEBYWAĆ NA TERENIE OGRODU PRZEDSZKOLNEGO (PKT.5 "PRZYPROWADZANIE I ODBIÓR DZIECI Z PRZEDSZKOLA).

SZANOWNI RODZICE

PROSIMY O SPRAWDZANIE POCZTY INTERNETOWEJ.

DZIĘKUJEMY

RADA RODZICÓW ROK 2020/2021

PRZEWODNICZĄCA - ALEKSANDRA JURKIEWICZ

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ - KINGA ROSIKOŃ

PROTOKOLANT - KAMILA GOCYLA

SKARBNIK - MAGDALENA TYMKÓW

Rada Rodziców ustaliła składkę roczną - 100 zł

Wpłaty można dokonywać w rozbiciu na dwie kwoty:

październik - 50 zł; styczeń - 50 zł

nowe konto Rady Rodziców  od 08.10.2020r.:

Rada Rodziców przeznacza kwotę 400 zł dla każdej z grup

na zakup najpotrzebniejszych artykułów.

DZIEŃ CHŁOPAKA

30.09.2020R. - WSZYSTKIM CHŁOPCOM TYM DUŻYM I TYM MAŁYM ŻYCZYMY UŚMIECHU I RADOŚCI

ZACHĘCAMY DO ŚLEDZENIA STRONY PRZEDSZKOLA NA FACEBOOK

yessmileyyes

SPRZĄTANIE ŚWIATA

PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

22.09.2020R. - NASZE PRZEDSZKOLAKI POWITAJĄ PANIĄ JESIEŃ PODCZAS ZABAW W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM. UTRWALĄ WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE DBANIA O PRZYRODĘ PODCZAS AKCJI INFORMACYJNEJ "SPRZĄTANIE ŚWIATA".

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

ODBYŁ SIĘ W NASZEJ GRUPIE W PONIEDZIAŁEK 21.09.2020R. DZIECI BRAŁY UDZIAŁ W GRACH I ZABAWACH PRZY MUZYCE PRZEDSZKOLNEJ. BYŁY ZABAWY Z CHUSTĄ ANIMACYJNĄ, DYPLOMY I NIESPODZIANKI DLA DZIECI. PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA ORAZ SŁODKIE PRZEKĄSKI OD PANI DYREKTOR.

smileyyessmiley

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Informujemy: 22 września o godz. 17.00 na ul. Topolowej 9 odbędzie się zebranie Rady Rodziców. Ze względu na obecne obostrzenia na zebranie zapraszamy tylko przewodniczących rad oddziałowych, którzy są przedstawicielami rodziców.

Dziękujemy i zapraszamy

PŁATNOŚĆ  ZA PRZEDSZKOLE

Prosimy o dokonywanie wpłat za przedszkole przelewem na poniższe

konta bankowe zgodnie z kwotami przekazanymi dzieciom na karteczkach w terminie do 18.09.2020r.

Jeśli dziecko nie otrzymało karteczki z informacją o płatnościach prosimy o kontakt

z Panią Intendent nr tel. (32) 67-29-459 wew 24

KONTA BANKOWE DO WPŁAT- Bank Spółdzielczy Wolbrom Oddział w Łazach

Konto do wpłat za wyżywienie

32-8450- 0005 -0070 -0700- 0143 -0140

Konto do wpłat za godziny ponad podstawę programową

16-8450- 0005- 0070 -0700- 0143- 0137

Konto Rady Rodziców

12- 8450- 0005- 0070 -0700 -2440 -0003

Dokonując wpłat bardzo prosimy o podawanie w tytule wpłaty :

-imię  i nazwisko dziecka, nazwy grupy oraz miesiąc, za który jest płatność,

np. "Lena Kowalska, grupa Biedroneczki, miesiąc IX"

W ZAKŁADCE "WIADOMOŚCI" ZNAJDUJĄ SIĘ DO POBRANIA DRUKI ZGODY NA POMIAR TEMPERATURY ORAZ UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU, KTÓRE NALEŻY DOSTARCZYĆ DO PRZEDSZKOLA 1 WRZEŚNIA, BĄDŹ W PIERWSZY DZIEŃ POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU.

W CELU UNIKNIĘCIA KUMULACJI SUGEROWANA GODZINA PRZYPROWADZANIA DZIECI W NASZEJ GRUPIE TO 08.50

ELEKTRONICZNY SYSTEM MONITOROWANIA OBECNOŚCI DZIECI W PRZEDSZKOLU ZOSTAJE WSTRZYMANY DO ODWOŁANIA.

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE ODBĘDZIE SIĘ NA PRZEDSZKOLNYM PLACU ZABAW W ŚRODĘ, 2 WRZEŚNIA O GODZINIE 17.30.