KONTAKT TELEFONICZNY DO PRZEDSZKOLA

ZAJĘCIA PRZEZNACZONE SĄ DLA DZIECI POSIADAJĄCYCH STOSOWNE

ORZECZENIA I OPINIE PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Łaz z dnia 30.01.2020r.

od dnia 18.05.2020r. godz. 8.00 rozpoczynamy

rekrutację uzupełniającą do Publicznego Przedszkola nr 1 w Łazach.

Rekrutacja uzupełniająca trwała będzie do dnia 29.05.2020r. do godziny 15.00.

W celu zapisu dziecka do przedszkola prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 517-752-002

i złożenie wypełnionego wniosku wraz z załącznikami.

Wnioski i załączniki, do pobrania, znajdują się na stronce przedszkolnej:

www.przedszkolelazy.pl w zakładce rekrutacja.

Wypełnione wnioski wraz załącznikami należy przesłać na maila przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub włożyć do koperty, zakleić i wrzucić do skrzynki pocztowej umieszczonej przy budynku przedszkola na ul. Topolowej 9.

Organu Prowadzącego

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na konieczność przystosowania przedszkoli                            i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Łazy oraz zapewnienia odpowiednich warunków związanych z bezpieczeństwem sanitarnym nie będzie możliwe ich otwarcie                   z dniem 6 maja.

Ostateczne decyzje odnoszące się do terminów otwarcia każdej z placówek oświatowych podejmowane będą w uzgodnieniu z dyrektorami, w oparciu o analizy związane z sytuacją epidemiologiczną na terenie gminy, mając przede wszystkim na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa dzieci oraz pracowników.